Ταμπλό – 4o Members Tour 2017

Ξεκινά το 4ο ATC Members Tour για το 2017 με την συμμετοχή 53 αθλητών/τριών μελών και φίλων του Athlisis Tennis Club. Ιδιαίτερα θετικό για τον όμιλό μας το γεγονός οτι εκτός από τους συμμετέχοντες των προηγούμενων τουρνουά του 2017, στο 4ο ATC δήλωσαν συμμετοχή και αρκετοί αθλητές/τριες από τα τμήματα αρχαρίων ενηλίκων, οι οποίοι θα συμμετέχουν για πρώτη φορά σε αγώνες, τους οποίους ευχαριστούμε και τους ευχόμαστε καλή αρχή και καλή επιτυχία.

  • DIVISION 1 – Άντρες

    Άνοιξε - Κλείσε

    Γύρος 32

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • 60 63
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • 75 75
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
      • FINAL
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
      • ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΚΡΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2
      • 63 63
      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • 06 16
      • FINAL
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
      • 26 06
      • FINAL
      • bye
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
      • FINAL
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 63 76(7)
      • FINAL
      • ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΤΑΣΟΣ 0
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2
      • 46 57
      • FINAL
      • bye
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

    16

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0
      • 62 75
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0
      • 75 64
      • FINAL
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1
      • 63 26 10-8
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1
      • 67(2) 63 10-8
      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • 61 61
      • FINAL
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 46
      • FINAL
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • 16 46
      • FINAL
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 16 46

    8

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • 62 61
      • FINAL
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 63 62
      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 06 64 8-10
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 26 62 4-10

    4

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 0
      • 60 62
      • FINAL
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 61 64

    Τελικός

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0
      • 63 62

  • DIVISION 2 – Άντρες (Main)

    Άνοιξε - Κλείσε

    Γύρος 16

      • FINAL
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
      • 60 61
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ 0
      • 61 63
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1
      • 57 64 10-7
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ 0
      • 61 61
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • 60 61
      • FINAL
      • ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
      • ΓΡΙΝΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
      • wo

    8

      • FINAL
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 63 63
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 60 75
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1
      • 63 26 10-7
      • FINAL
      • ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 57 06

    4

      • FINAL
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
      • 67(5) 76(5) 10-2
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 63 64

    Τελικός

      • FINAL
      • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • 16 26

  • DIVISION 2 – Άντρες (Consolation)

    Άνοιξε - Κλείσε

    Γύρος 8

      • FINAL
      • -
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • FINAL
      • ΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • W O
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ 2
      • ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΓΡΙΝΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

    4

      • FINAL
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2
      • 16 06
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • wo

    Τελικός

      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ

  • DIVISION Γυναίκες (Main)

    Άνοιξε - Κλείσε

    Γύρος 16

      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0
      • ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΓΙΟΥΛΙΝΑ 2
      • 46 26
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 0
      • ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2
      • 67(5) 46
      • FINAL
      • ΚΑΡΔΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 2
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 0
      • 64 61
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
      • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • bye
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

    8

      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΓΙΟΥΛΙΝΑ 0
      • 64 63
      • FINAL
      • ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 0
      • ΚΑΡΔΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 2
      • 46 26
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 2
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0
      • 62 61
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • 06 06

    4

      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • ΚΑΡΔΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 0
      • 63 60
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 2
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0
      • 64 76(2)

    Τελικός

      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1
      • ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 2
      • 63 16 75

  • DIVISION Γυναίκες (Consolation)

    Άνοιξε - Κλείσε

    Γύρος 8

      • FINAL
      • bye
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
      • FINAL
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 0
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 2
      • 36 16
      • FINAL
      • bye
      • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΩΓΩ
      • bye

    4

      • FINAL
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 2
      • 16 26
      • FINAL
      • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 2
      • 46 26

    Τελικός

      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 2
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 0
      • 62 62

  • ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

    Αφήστε μια απάντηση