Ταμπλό – 3o Members Tour 2018

Η κληρώσεις των ταμπλό έγιναν με βάση την Βαθμολογία όπως αυτή έχει διαμορφωθεί μετά τα 2 πρώτα εσωτερικά τουρνουά των μελών μας, που έγιναν μέσα στο 2018. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα ταμπλό του 3ου τουρνουά της σειράς “ATC MEMBERS TOUR 2018”.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε και τους 65 άνδρες και γυναίκες, μέλη του Athlisis Tennis Club, οι οποίοι δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά, την μεγαλύτερη σε αριθμό από κάθε άλλη φορά. μπορείτε να δείτε τις βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες —–ΕΔΩ—–.

  • DIVISION 1 – Άντρες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 57 26
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • 46 46
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0
      • 62 63
      • FINAL
      • bye
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΤΣΟΥΡΔΙΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 0
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • 16 06
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2
      • 26 16
      • FINAL
      • bye
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

    Round 16

      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • 16 26
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 06 26
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 36 61 8-10
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
      • 64 36 10-8
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 26 46
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 1
      • 26 64 13-11
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 06 26

    Round 8

      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • 06 06
      • FINAL
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 63 60
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 16 36
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 26

    Round 4

      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 26 36
      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 16

    Final

      • FINAL

  • DIVISION 2 – Άντρες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΤΣΟΥΡΔΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • 06 36
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • 62 60
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • bye
      • FINAL
      • JASKOLA JAROSLAV 2
      • ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΑΣΟΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0
      • 64 63
      • FINAL
      • bye
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      • FINAL
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
      • 16 46
      • FINAL
      • bye
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    Round 16

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
      • 46 60 10-4
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 75 63
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 62 61
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • JASKOLA JAROSLAV
      • W O
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • 26 16
      • FINAL
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 36 64 10-3
      • FINAL
      • ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 16 75 6-10

    Round 8

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • 36 36
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 60 64
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ 0
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • 06 36
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 76(5) 61

    Round 4

      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 62 62

    Final

      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  • DIVISION Γυναίκες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ 2
      • ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • ΠΟΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 0
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • 06 26
      • FINAL
      • bye
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΜΠΟΓΡΗ ΔΑΜΗ 2
      • ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0
      • 64 76(7)
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ

    Round 16

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ 0
      • 63 64
      • FINAL
      • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 1
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
      • 57 62 10-5
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 1
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • 16 75 10-5
      • FINAL
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ 2
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1
      • 46 62 10-2
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
      • ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
      • WO
      • FINAL
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 0
      • 62 63
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • ΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0
      • 62 60
      • FINAL
      • ΜΠΟΓΡΗ ΔΑΜΗ 1
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ 2
      • 64 57 7-10

    Round 8

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1
      • 62 67(5) 10-8
      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ 0
      • 61 63
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • 26 16
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ

    Round 4

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ
      • FINAL
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ
      • -

    Final

      • FINAL

  • ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

    Αφήστε μια απάντηση