Ταμπλό – 3o Members Tour 2018

Η κληρώσεις των ταμπλό έγιναν με βάση την Βαθμολογία όπως αυτή έχει διαμορφωθεί μετά τα 2 πρώτα εσωτερικά τουρνουά των μελών μας, που έγιναν μέσα στο 2018. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα ταμπλό του 3ου τουρνουά της σειράς “ATC MEMBERS TOUR 2018”.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε και τους 65 άνδρες και γυναίκες, μέλη του Athlisis Tennis Club, οι οποίοι δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά, την μεγαλύτερη σε αριθμό από κάθε άλλη φορά. μπορείτε να δείτε τις βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες —–ΕΔΩ—–.

  • DIVISION 1 – Άντρες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 57 26
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0
      • 62 63
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • FINAL
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • 46 46
      • FINAL
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 63 60
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • 06 06
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 06 26
      • FINAL
      • bye
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

    Round 16

      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 1
      • 26 64 13-11
      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 26 46
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
      • 64 36 10-8
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 36 61 8-10
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 06 26
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • 16 26
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • wo
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2
      • 26 16

    Round 8

      • FINAL
      • ΤΣΟΥΡΔΙΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 0
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • 16 06
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 16 36
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 26

    Round 4

      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0
      • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 26 36
      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 16

    Final

      • FINAL
  • DIVISION 2 – Άντρες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΤΣΟΥΡΔΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • 06 36
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0
      • 64 63
      • FINAL
      • JASKOLA JAROSLAV 2
      • ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΑΣΟΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • 62 60
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 62 62
      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 76(5) 61
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ 0
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • 06 36
      • FINAL
      • bye
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    Round 16

      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 60 64
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • 36 36
      • FINAL
      • ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 16 75 6-10
      • FINAL
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 36 64 10-3
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • 26 16
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • JASKOLA JAROSLAV
      • W O
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
      • ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 62 61

    Round 8

      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 75 63
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
      • 46 60 10-4
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0
      • ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
      • 16 46
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
      • bye

    Round 4

      • FINAL
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Final

      • FINAL
      • ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • DIVISION Γυναίκες

    Άνοιξε

    Round 32

      • FINAL
      • ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ 2
      • ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ
      • bye
      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • 26 16
      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ 0
      • 61 63
      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1
      • 62 67(5) 10-8
      • FINAL
      • ΜΠΟΓΡΗ ΔΑΜΗ 1
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ 2
      • 64 57 7-10
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • ΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0
      • 62 60
      • FINAL
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 0
      • 62 63
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
      • ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
      • WO
      • FINAL
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ 2
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1
      • 46 62 10-2
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 1
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • 16 75 10-5
      • FINAL
      • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 1
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
      • 57 62 10-5
      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ 0
      • 63 64
      • FINAL
      • ΜΠΟΓΡΗ ΔΑΜΗ 2
      • ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0
      • 64 76(7)

    Round 16

      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 0
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ 2
      • 06 26
      • FINAL
      • ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
      • FINAL
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ
      • bye

    Round 8

      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • ΠΟΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ

    Round 4

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ
      • FINAL
      • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ
      • -

    Final

      • FINAL
  • Υποβολή απάντησης

    Ναι Όχι