Ταμπλό – 2o Members Tour 2018

Με την συμμετοχή 58 περίπου μελών του Athlisis Tennis Club, 44 άνδρες και 14 γυναίκες, ξεκινά το δεύτερο εσωτερικό τουρνουά για τους ενήλικες αθλητές του ομίλου της σειράς “ATC Members’ Tour 2018”.
Οι κληρώσεις των ταμπλό πραγματοποιήθηκαν με βάση την Βαθμολογιά, όπως αυτή διαμορφώθηκε μετά το 1ο ATC Members Tour 2018 και την οποία μπορείτε να δείτε —–ΕΔΩ—–.

  • DIVISION 1 – Άντρες

    Άνοιξε

    32

      • FINAL
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 61 64
      • FINAL
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 26 36
      • FINAL
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • 76 75
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
      • 64 57 10-6
      • FINAL
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • 63 75
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 0
      • 63 75
      • FINAL
      • bye
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2
      • 16 26
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 62 60
      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
      • FINAL
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • 36 57
      • FINAL
      • ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 61 60

    16

      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
      • FINAL
      • ΚΡΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 2
      • 57 63 10-8
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
      • 16 26
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1
      • 75 16 60
      • FINAL
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 57 57
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0
      • 63 63

    8

      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
      • W.O.
      • FINAL
      • ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 62 64
      • FINAL
      • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0
      • ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2
      • 57 36
      • FINAL
      • ΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2
      • ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ 0
      • 61 64

    4

      • FINAL
      • ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0
      • ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2
      • 16 46
      • FINAL
      • ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 63 75

    Τελικός

      • FINAL
      • ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0
      • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • 06 16
  • DIVISION 2 – Άντρες (Main)

    Άνοιξε

    32

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2
      • ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 1
      • 26 64 10-7
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • 61 60
      • FINAL
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ 0
      • 76(6) 75
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ w.o.
      • FINAL
      • ΚΡΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 64 46 7-10
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
      • 16 64 10-6
      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΚΟΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • bye
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • FINAL
      • ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 16 06
      • FINAL
      • JASKOLA JAROSLAV
      • bye
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΑΣΟΣ 0
      • 60 61
      • FINAL
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • FINAL
      • ΚΡΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      • bye

    16

      • FINAL
      • ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 36 26
      • FINAL
      • ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
      • FINAL
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      • bye
      • FINAL
      • ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΟΤΣΑ
      • bye
      • FINAL
      • bye
      • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      • JASKOLA JAROSLAV w.o.
      • FINAL
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 64 75

    8

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
      • ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 0
      • 60 62
      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
      • 60 61
      • FINAL
      • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • 16 64 5-10
      • FINAL
      • JASKOLA JAROSLAV 0
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
      • 36 57

    4

      • FINAL
      • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • 26 46
      • FINAL
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
      • ΤΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
      • 62 64

    Τελικός

      • FINAL
      • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 2
      • ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
      • 63 64
  • DIVISION Γυναίκες (Main)

    Άνοιξε

    16

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
      • bye
      • FINAL
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
      • ΘΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 1
      • 67(4) 62 10-3
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 2
      • ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1
      • 46 76(9) 10-4
      • FINAL
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 2
      • ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0
      • 75 64
      • FINAL
      • ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΓΙΟΥΛΙΝΑ 2
      • ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 0
      • 60 60
      • FINAL
      • ΣΟΓΙΑ ΕΡΗ 0
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • 46 16
      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 2
      • ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ 0
      • 61 64
      • FINAL
      • bye
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ

    8

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0
      • 62 61
      • FINAL
      • ΑΓΓΕΛΕΣΚΟΥ ΣΙΜΟΝΑ 0
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 2
      • 36 57
      • FINAL
      • ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΓΙΟΥΛΙΝΑ 0
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • 16 06
      • FINAL
      • ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΗ 1
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ 2
      • 76 67 6-10

    4

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΝΤΖΕΡΟΥ ΕΡΜΙΝΑ 0
      • 62 76(4)
      • FINAL
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2
      • ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΒΙΚΥ 0
      • 61 61

    Τελικός

      • FINAL
      • ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
      • ΚΑΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0
      • 76 (6) 62
  • Υποβολή απάντησης

    Ναι Όχι